1507625761 Полёт на воздушном шаре Киев и область - Киевское воздухоплавательное общество

Киевское воздухоплавательное общество

Русский Русский Болга́рский
 

Набор в школу пилотов-воздухоплавателей

15 февраля начинает теоретическую подготовку новая группа курсантов. У вас есть возможность пройдя летное обучение уже весной получить Свидетельство пилота свободного аэростата международного образца, а летом этого года уверенно пилотировать тепловой аэростат на фестивалях, фиестах и соревнованиях. Теоретическое обучение будет проходить с 15 по 25 февраля на территории Национального авиационного университета и учебно-методической базы школы пилотов Киевского воздухоплавательного общества.

03 Фев 2017

Ukraine Avia Fest – грандиозный Авиационный Фестиваль Украины

Ukraine Avia Fest – грандиозный Авиационный Фестиваль Украины

Общее количество посетителей – более 110 000 человек с 2013 года.

Общее количество техники – более 100 единиц.

Ukraine Avia Fest 2016 – еще больше авиатехники, развлечений и мастер классов!

Дата мероприятия: 16-18 сентября (пятница, суббота, воскресение 10:00-19:00)

Место проведения: Киев, Государственный музей авиации, ул. Медовая, 1 (возле аэропорта Жуляны).

Организаторы: ивент агентство ИКРА и Государственный музей авиации.

Подробнее:

13 Сен 2016

Небо зсередини на фестивалі «Монгольф’єрія Happy Birthday CUP – 2016»

44f28 та 29 травня на столичному аеродромі «Чайка» пройде щорічний фестиваль повітряних куль «Монгольф’єрія». Весняна версія найгучнішої події в українському повітроплаванні матиме назву «Happy Birthday CUP – 2016». Про зв’язок між повітряними кулями і святом, яке буває тільки раз на рік, розповідає засновник та організатор фестивалю Сергій Скалько.

Сергію, що відрізняє «Монгольф’єрію» від інших фестивалів? В чому ідеологія заходу?

«Монгольф’єрія» унікальна в першу чергу своєю культурною складовою. Фестиваль покликаний розвивати в людях розуміння прекрасного. Ми даруємо можливість літати і спостерігати за польотами усім, для кого повітроплавання – це щось омріяне й далеке, але дуже привабливе.

Подробнее:

19 Май 2016

Неможливе – можливо!

rek sУкраїна дізналася про своїх рекордсменів. 21 березня на НСК «Олімпійський» найсильнішим, найкреативнішим та найзавзятішим громадянам вручили примірники щойно презентованої книги «Національний Реєстр Рекордів України - 2016». До видання увійшло близько чотирьохсот унікальних досягнень з різних сфер, встановлених дорослими та дітьми за останній рік у різних куточках нашої держави. Серед них – неординарні та відчайдушні вчинки українських повітроплавців. Ось як вони звучать у новому збірнику рекордів:

Подробнее:

07 Апр 2016

Перший в Україні повітроплавний дайджест «Я – Повітроплавець»!

повітроплавний дайджест Я – ПовітроплавецьЧудова новина для аеронавтів і всіх, хто мріє літати! За кілька днів вийде друком перший в Україні повітроплавний дайджест «Я – Повітроплавець»!
Ілюстрований щомісячник включатиме подробиці українських та зарубіжних фестивалів та спортивних заходів, розповіді про захоплюючі мандрівки на повітряних кулях, інтерв’ю з професійними пілотами, анонси майбутніх подій та іншу цікаву й корисну інформацію.

Отримати перший випуск можна на авіабазі Монгольф’єр після польоту або при замовленні подарункового сертифіката.
Замовляючи політ на повітряної кулі, запитуйте про видання у вашого менеджера. Можливо, саме ваше фото стане обкладинкою наступного номера!

Ірина Батащук, прес-секретар КВО

30 Март 2016

  

О нас

ООО «Киевское воздухоплавательное общество» предлагает Вам испытать неземное чувство свободного полета в корзине воздушного шара.
Мы познакомим Вас ближе с воздухоплаванием и его историей.  Вы узнаете, где и как можно полетать на воздушном шаре или пройти курс обучения в школе пилотов.